Kontakt

Jeśli masz jakieś pytanie, sugestię lub znalazłeś błąd w tym serwisie napisz nam o tym na adres:

kontakt@ebrio.pl

Postaramy się uwzględnić wszystkie informacje przy następnej aktualizacji.

Z góry dziękujemy za wszelkie sugestie.


Kim jesteśmy?

My to przede wszystkim:

Leszek Sienkiewicz - jestem tu administratorem, autorem lekcji i dźwiękowcem :)

Magdalena Sienkiewicz (wcześniej Magdalena Wesołowska) - na mojej głowie spoczywa troska o stronę wizualną całego serwisu (logo, fiszki, układ strony, dobór kolorów), dokonuję też korekty zamieszczanych tekstów przed publikacją. Więcej moich dokonań graficznych możecie podziwiać na moim profilu behance: www.behance.net/mwesola11cb

Wspólnie dbamy o rozwój serwisu i o to aby każdy mógł z niego bezpłatnie korzystać.

W ten czy inny sposób pomagają nam też przyjaciele: Grzesiek (korektor zza oceanu), Agnieszka (Czarna Owca :D ), Daniel (który właściwie jeszcze nic nie zrobił, ale może kiedyś zrobi...) i wielu innych.

My to również Wy. Dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc (znajdowanie błędów, pomysły rozwoju, słowa krytyki i pochwały, popularyzacja serwisu, darowizny...).
Dostajemy od Was sporo maili - dzięki nim wiemy czego tu brakuje i staramy się to systematycznie dodawać.


Trochę o autorze lekcji

Języka angielskiego zacząłem się uczyć jeszcze jako dziecko - mój tata przywiózł „z zachodu” antenę satelitarną, dzięki której całymi dniami oglądałem kreskówki w obcych językach. Naturalnie NIC z nich nie rozumiałem, ale nie przeszkadzało mi to doskonale się przy nich bawić (bardzo się jednak osłuchałem z brzmieniem języka angielskiego i niemieckiego).

W wieku ośmiu lub dziewięciu lat zostalem wysłany przez rodziców na kurs języka angielskiego dla dzieci (i nie przestałem chodzić na kursy aż do końca liceum). Po drodze zaliczyłem dwa egzaminy: FCE w 1999 roku (zdany na A), oraz CAE w 2001 roku (ocena B).

Na studiach miałem bardzo dużo kontaktu z językiem angielskim - wszystkie wykłady, ćwiczenia, laboratoria, kolokwia i egzaminy mialem po angielsku (studiowałem na IFE, międzywydziałowej jednostce Politechniki Łódzkiej, gdzie wszystkie zajęcia odbywają się w języku obcym).

Na studiach miałem też trochę kontaktu z obcokrajowcami (studenci programu Socrates/Erasmus, którzy przyjechali do Polski na wymianę), a cały trzeci rok studiów spędziłem w Hiszpanii w ramach programu wymiany studenckiej (wszystkie zajęcia odbywały się po hiszpańsku).

Teraz zajmuję się pisaniem kursów językowych (na razie hiszpański i angielski, ale w planach są też inne języki). Lubię się dzielić swoją wiedzą i mam nadzieję, że to co robię komuś się przyda.

Zapraszam do korzystania z kursów.

PS: Jeśli uważasz, że kurs jest dobry powiedz o nim swoim znajomym ;)

Po kolei:

statystyka