Lekcja czternasta:
Drogi Tomie,

Jak wiesz jestem na wakacjach w Londynie. Jest to wspaniałe miejsce. Codziennie jadam śniadanie w jednej z małych restauracyjek a potem przechadzam się po centrum miasta.

Jest tutaj dużo ciekawych miejsc do zwiedzania. Są tu wspaniałe muzea, parki, place oraz aleje. I są oczywiście: Plac Trafalgar, Tower Bridge i Tower of London.

Wszystko tutaj jest inne niż w pozostałej części Europy. Ludzie jeżdżą po lewej stronie drogi, wszystkie taksówki są czarne a autobusy mają dwa piętra. Nie ma koszy na śmieci na ulicach, więc wszyscy rzucają śmieci na ziemię. Nawet wiewiórki są dziwne: są duże, szare i nie boją się ludzi - jedzą fistaszki prosto z mojej ręki.

Wszystko tutaj jest niezwykłe, ale jest jedna rzecz którą uwielbiam w Anglii - palenie jest niedozwolone w pubach i restauracjach, więc nie śmierdzę jak popielniczka każdego wieczoru.

To wszystko na teraz. Mam Ci więcej do opowiedzenia, ale nie mam wystarczająco czasu żeby to wszystko napisać. Musisz poczekać jeszcze kilka dni. W międzyczasie, proszę karm moje rybki, podlewaj moje kwiatki i wyprowadzaj mojego psa! Mam nadzieję, że mnie jeszcze pamięta.

Najlepsze życzenia,
- Peter.