Wesprzyj nas!

Pomóż nam w rozwoju tej witryny!

Dobrowolne wpłaty od użytkowników pomogą nam w utrzymaniu tego serwisu w obecnej formie i pozwolą na systematyczne dodawanie nowych lekcji. Doceniamy każdą złotówkę.

Wykonaj przelew:
 
Podaj kwotę: PLN
 

Dlaczego miałbym zapłacić?

Bo nie musisz.

Możesz za darmo i bez ograniczeń uczyć się języka obcego na tych stronach. Dużo na tym korzystasz. Propozycja: oblicz ile pieniędzy zaoszczędzisz na płatnych lekcjach dzięki temu serwisowi i podaruj nam z tego dziesięć procent. Nawet pięć. Będziemy zachwyceni :D

Bo dzięki temu ten serwis nie zniknie.

Musimy opłacać koszty serwera i domeny. Pomagając nam pokryć część tych kosztów zwiększasz szansę na to, że za rok nadal tu będziemy.

Bo dzięki temu ten serwis będzie się rozwijał.

Pieniądze zebrane tutaj pozwolą nie tylko na opłacenie serwerów, domeny, rachunków za prąd i internet ale również na zakup piwa i pizzy (niezbędnych przy pisaniu nowych lekcji).

Bo możesz.

Może Ci się wydawać, że dziesięć lub dwadzieścia złotych to niewiele. Faktycznie niewiele stracisz jeśli nam tyle przekażesz. Ale nawet te dziesięć złotych może sporo zmienić. Naprawdę.

Bo to proste.

Wystarczy wpisać kwotę i kliknąć „Przekaż darowiznę”. Środki można przekazać przelewem, kartą płatniczą albo poprzez system PayPal.

Czy mogę korzystać z tego kursu nie płacąc?

Oczywiście!

Serwis ten od początku powstawał z myślą o darmowym udostępnianiu materiałów do nauki wszystkim zainteresowanym. I to się nie zmieniło. Nadal można korzystać z tego serwisu bez jakichkolwiek opłat. I nadal nie planujemy ograniczać dostępu do żadnych treści dla nikogo.

Wielu z Was bardzo nam pomogło w rozwoju tej witryny (znajdując błędy, pisząc o nas na forach internetowych, itp...). Byłoby to nieuczciwe, gdybyśmy teraz zabronili komukolwiek korzystać z efektów Waszej pracy. To również Wasz serwis!

W jaki inny sposób mogę pomóc?

Mów o tym kursie swoim znajomym

Im więcej osób wie o istnieniu tego serwisu tym lepiej. Powiedz o nim swoim przyjaciołom, rodzinie, kolegom ze szkoły lub kursu językowego. Polecaj nas na forach internetowych, wpisz nasz adres w opisie gg lub innego komunikatora internetowego, itp...

Jeśli masz własną stronę lub bloga napisz tam o nas - podaj adres kursu i napisz dlaczego go polecasz.

Poinformuj nas o błędach w kursie

Jesteśmy tylko ludźmi i w naszych lekcjach zdarzają się błędy. Nie wstydzimy się tego - to normalne. Już wiele razy zwracaliście nam uwagę na literówki, nieścisłości a nawet poważne błędy. Dzięki temu byliśmy w stanie wiele takich „byków” wyeliminować. Jeśli napotkasz jakiś błąd w serwisie napisz do nas (adres znajdziesz w dziale „kontakt”).


Po kolei:

statystyka